RESTORAN & BARLAR

Big Sur

Arkadia

Rebis Bodrum Luxury Collection’da doğal bir atmosferde sessiz, sakin ve muhteşem bir sahilde konumlanmış kaya bar Arkadia, adını Yunan Mitolojisi’ndeki yeryüzü cennetinden alıyor. Sahilde A’la Carte servisiyle, size özel eşsiz içeceklerin tadını çıkarırken gerçek bir cennet deneyimini yaşayabilirsiniz.

Big Sur

RebiSweet

Rebis Bodrum Luxury Collection’un en tatlı köşesi Rebisweet, açık alanda özel alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanı sıra tatlı ve dondurma keyfiyle, hem göze hem de kalbinize hitap ediyor. Sabahları kruvasan ve kahve keyfine eşlik eden muhteşem manzarayla henüz güne başlarken gerçek mutluluğu sunuyor.

Big Sur

Pantos Bodrum

Antik Yunanca’da deniz anlamına gelen Pantos, Rebis Bodrum Luxury Collection’un muhteşem manzaralı ve eşsiz deniz ürünleriyle baştan çıkaran A’la Carte Balık Restoranına ilham verdi ve ortaya rüyalarınızdaki tatili lezzetle bütünleştireceğiniz bir atmosfer çıktı. Denizin dahil olduğu her şey gibi tasarımından, ambiyansına, mutfağından, servis kalitesine kadar her şey detaylı ve özenli düşünüldü.

Big Sur

Bar Rebisserie

Tüm güzel hikayeler bir şekilde denize dairdir; işte bu nedenle Rebisserie iskele üzerinde size gerçek bir deniz tutkusu yaşatacak ortamında, bir yandan özel barı; diğer yandan muhteşem taş fırın lezzetleriyle sizi tamamen etkisi altına alıyor. Denize girerken, keyifle yudumlayacağınız içkinize Bardakçı Koyu eşlik ediyor.

Big Sur

RebisPetrium

Rebis Bodrum Luxury Collection ana restoranı olan RebisPetrium, güne manzaraya karşı mükellef bir kahvaltı ile başlayacağınız, ardından öğle ve akşam yemeklerinde tam bir ziyafet deneyimleyeceğiniz özel bir atmosfer. Adını Bodrum’un antik dönemlerinden alan, tam anlamıyla Bodrum’un en muhteşem koyunda olduğunuzu hissettirecek restoranda aradığınızdan çok daha fazlası sizi bekliyor.